Про скликання вісімнадцятої сесії Іларіонівської селищної ради VІІІ скликання


Іларіонівська селищна рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Розпорядження голови
від 06 січня 2022р.№ 7-р
Про скликання вісімнадцятої сесії Іларіонівської селищної ради VІІІ скликання
Опубліковано 06 січня 2022

Керуючись статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вважаю за необхідне скликати вісімнадцяту сесію Іларіонівської селищної ради VІІІ скликання 20 січня 2022 року о 14.00 в приміщенні селищної ради.

На розгляд сесії винести питання:

1.Про затвердження Плану роботи Іларіонівської селищної ради VІІІ скликання на 2022 рік.

2.Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів та старост Іларіонівської селищної ради VIIІ скликання перед виборцями.

3.Про внесення змін до Положення про Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області.

4.Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування та сприяння відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування Іларіонівської селищної територіальної громади на 2021–2025 роки.

5.Про внесення змін до Програми підтримки та вдосконалення медичного обслуговування населення Іларіонівської селищної  ради на 2020 - 2022 роки.

6.Про внесення змін до фінансового плану КНП «ЦПМД Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області» на 2022 рік.

7.Про погодження створення інклюзивних  груп  для дітей дошкільного віку.

8.Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня.

9.Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу культури «Будинок культури, дозвілля та народної творчості «Пектораль» Іларіонівської селищної ради».

10.Про прийняття до комунальної власності Іларіонівської селищної територіальної громади та передачу в оперативне управління ноутбуків для педагогічних працівників.

11.Про затвердження ліквідаційних балансів комунального закладу позашкільної освіти Іларіонівська «Дитячо-юнацька спортивна школа».

12.Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

13.Про відмову громадянину у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

14.Про відмову громадянам у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Черевко Аллі Іванівні.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гладушу Андрію Анатолійовичу.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

18.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

19.Про затвердження громадянам технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання їх у власність.

20.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам.

21.Про надання у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

23.Про надання земельної ділянки у власність громадянину Камінському Михайлу Васильовичу.


Іларіонівський селищний голова                                         Дмитро ЕКЗАРХОВOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux