Про прийняття ноутбуків  для педагогічних працівників до комунальної власності Іларіонівської селищної територіальної громади


Іларіонівська селищна рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Проекти рішень ради
від 06 січня 2022р.№ 6
Проект
Про прийняття ноутбуків для педагогічних працівників до комунальної власності Іларіонівської селищної територіальної громади
Опубліковано 07 січня 2022

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021р. № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою СОVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» (зі змінами) та розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 20.08.2021р. № Р-720/0/3-21 «Про розподіл ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання та обсяги міжбюджетних трансфертів, які передаються з місцевого бюджету обласному бюджету», рішенням Дніпропетровської обласної ради від 03.12.2021р. № 168-9/VІІІ «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» та з метою забезпечення ефективного використання майна, виконання державних гарантій у сфері надання рівного доступу до здобуття освіти та  виконання навчальних програм у період дистанційного навчання під час гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, враховуючи пропозиції постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, селищна рада вирішила:    

 1.     Прийняти до комунальної власності Іларіонівської селищної територіальної громади 16 штук ноутбуків (HP250 GPent7505/8Gb/SSD128GB/15.6FHD/Win10Pro (45S00ES)) на загальну суму 291199 грн.68 коп. та     внести зміни до переліку майна комунальної власності Іларіонівської селищної територіальної громади, доповнивши його даним майном.

 2.     Передати Первомайському ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області в оперативне управління з постановкою на баланс вищезазначене майно. 

 3.     Зобов’язати Людмилу Штанько, директора Первомайського  ліцею Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області, здійснити відповідні дії щодо постановки на облік ноутбуків.

       4.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності (Біла).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux