Про створення атестаційної комісії ІІ рівня при виконкомі Іларіонівської селищної ради у 2024/2025 навчальному році
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 року № 805, з метою проведення атестації керівних кадрів та інших педагогічних працівників закладів освіти Іларіонівської селищної ради у 2024/2025 навчальному році
зобов’язую:
1. Створити атестаційну комісію ІІ рівня при виконкомі Іларіонівської селищної ради та затвердити її персональний склад згідно з додатком, що додається.
2. Атестаційній комісії ІІ рівня при виконкомі Іларіонівської селищної ради:
2.1. Здійснити вивчення практичного досвіду роботи керівників закладів освіти, які атестуються у період з 25 жовтня 2024 року по 15 квітня 2025 року.
2.2. Здійснити вивчення практичного досвіду роботи педагогічних працівників, які підлягають атестації, закладів освіти в яких працює менше 15 педагогічних працівників у період з 25 жовтня 2024 року по 15 квітня 2025 року.
2.3. Провести атестацію керівників закладів освіти та інших педагогічних працівників 16 квітня 2025 року.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови Безп’яту Т.С.
Іларіонівський селищний голова Дмитро ЕКЗАРХОВ